Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Pokud toužíte po něčem stylovém i v případě přístroje určeného pro vaše erotické uspokojení, pak vás jistě zaujme nabídka této kategorie. V této kategorii se nabízí vibrační vajíčka a kuličky v zajímavých barevných kombinacích, účelovém designu a z materiálů, díky kterým si vaši rozkoš ještě více užijete.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
7 nejlepších vibračních vajíček
(osobně doporučuji)

Vibrační kuličky jsou zpravidla velmi levné a nabízejí bezdrátovou regulaci vibrací. Baterie jsou dobíjecí a ušetří vám spoustu peněz. Druhou podkategorií jsou pak vibrační vajíčka umožňující nastavení intenzity vibrace, díky čemuž se strávené chvilky s touto erotickou pomůckou pro vás stanou neopakovatelným a vysoce příjemným zážitkem.

Vibrační vajíčka, kuličky, kroužky a návleky

Jak sám výčet této kategorie napovídá, je určena pro dámy na jejich uspokojení pomocí stimulace klitorisu i stimulaci ve vagíně. V této kategorii můžete vybírat z různých druhů vibračních vajíček a kuliček jež působí příjemné pocity již při samotné chůzi. Oba tyto výrobky jsou primárně určené pro ženy.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
7 nejlepších vibračních vajíček
(osobně doporučuji)

pro muže existují stejné vibrační pomůcky. jedná se zejména o kroužky a návleky na penis, které mají prodloužit samotný sexuální akt a zároveň zvýšit prožitek nejen svého nositele, ale i jeho partnerky, případně partnera.

Co dát přítelkyni nebo manželce? Vibrační erotickou hračku

Malí intimní pomocníci určené speciálně pro ženy, přístroje a pomůcky ve veselých barevných kombinacích a funkčních tvarech - vibrátory, želvičky, vakuové pumpy určené pro stimulaci klitorisu, masážní strojky pro příjemnou stimulaci řady ženských erotických míst, dráždiče určené nejen pro anální otvor nebo přísavky na bradavky, to je jen skromný výčet části produktů nabízených v kategorii speciálně určené pro ženy a dívky, v kategorii pod názvem Vibrační erotické hračka.

Kvalitní vibrační pomůcka by měla mít bezdrátové ovládání a dobíjecí baterie.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
7 nejlepších vibračních vajíček
(osobně doporučuji)

Sady a sety erotických pomůcek mohou být ideálním dárkem pro vaši drahou polovičku, případně pro vaši kamarádku. V nabídce našich sestav můžete najít vibrátory a vibrační vajíčka. Sady můžeme rozdělit na speciálně určené pro ženy, universální určené pro muže i ženy i na sady určené pro muže. Sady se nabízejí v různých barevných provedení, v kvalitních, hygienických, bezpečnostně ověřených a příjemných materiálů.

Vibrační vajíčka na poštěváček

Vibrační vajíčko je určeno k zevnímu dráždění vagíny a masáži poštěváčku. Zavedení vibračního vajíčka je pohodlnější za použití prezervativu nebo lubrikačního gelu - kondomu. Regulátor vibrace (bezdrátový, dobíjecí baterie) umožňuje plynulý přechod její intenzity. Při používání výrobku vždy dbejte na bezbolestnost, tedy používejte vibrační vajíčka pouze s kvalitním lubrikačním gelem.