Vakuové pumpy - Jak ji používat, která je nejlepší a nejlevnější

Nevěřte mýtům, které tvrdí, že je vakuová pumpa je určena pouze pro muže, kteří již nemohou. Opak je pravdou. Tyto erotické hračky zvětší, prokrví a maximálně připraví pohlavní orgány mužů i žen k nezapomenutelnému sexuálnímu zážitku. Dokážou se postarat nejen o penis, ale také o klitoris a ňadra. Jsou něco jako tunning sexu. Bez něj to jde taky, ale s ním - dámy a pánové, to už je jiná jízda.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
7 nejlepších vakuových pump
(osobně doporučuji)

Jak fungují vakuové pumpy a které jsou nejlepší

Princip všech vakuových zařízení je jednoduchý. Přiložením na konkrétní část těla se vytvoří intenzivní podtlak. Ten způsobí překrvení a zvětšení tkáně, která se tak stává maximálně citlivou a připravenou zvýšeně reagovat na intimní podněty. Ženy si mohou vybrat ze čtyř variant: pumpu na klitoris, vagínu, bradavky či celá ňadra.

Intenzitu sání, a tím rozkoše, lze u všech typů regulovat. Doporučujeme, abyste začali nejprve jemným podtlakem a pak postupně přidávali - vyhnete se riziku bolesti, kterou by prudké sání mohlo způsobit. Nikdy nezapomeňte na důkladné namazání lubrikantem. Pokud trpíte problémy krevního oběhu o použití vakuové pumpy se poraďte s lékařem.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
7 nejlepších vakuových pump
(osobně doporučuji)

Vakuové pumpy pro muže - zvětšení průměru penisu

A pánové, pokud po tomto zařízení toužíte jen proto, že chcete mít delší penis, hned na to zapomeňte. Vakuová pumpa způsobí to, že vám pyj ztvrdne, až to vaší partnerce vyrazí dech. Zřejmě i získá na objemu, nepočítejte však s tím, že by vám penis narostl do délky o několik závratných centimetrů.

Proč hned vysvětlíme: Krevní tělíska se díky podtlaku naplní větším množstvím krve - roztáhnou se a to až o 25 %, dojde k uvolnění krevních cest a obnově celého erekčního mechanismu. Některé odborné prameny tvrdí, že pokud budete pumpu používat denně po dobu dvou až tří měsíců krevní tělíska se mohou zvětšit trvale. Avšak důsledkem bude větší objem vašeho penisu, nikoli délka. Pornohercům s největšími penisy se tedy nebudete rovnat moci ani po dlouholetém používaní - bohužel anebo možná spíše bohudíky.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
7 nejlepších vakuových pump
(osobně doporučuji)

Vakuová pumpa je výrobek určený především pro pány. Využívat ji mohou muži, kteří mají problémy s erekcí. Klasická pumpa pracuje na principu podtlaku, který příznivě působí na ztopoření penisu. Pumpu je také možné využívat jako součást erotické předehry nebo k samotné masturbaci. V našem obchodě můžete volit pumpy klasické, pumpy v zajímavých designech, pumpy obsahující vibraci ale najít zde můžete také speciálně vytvořenou pumpu určenou pro rozkoš ženy.

Nejlevnější Vakuové pumpy - Ideální řešení

Vakuové pumpy jsou oblíbenou a vyhledávanou erotickou pomůckou mezi muži a ženami. Vyvolaným podtlakem vakuové pumpy dochází k okamžitému prokrvení tkáně. Po použití vakuové pumpy se pokožka stává mnohem citlivější. Pro muže má vakuová pumpa i léčebný účel pro navrácení ztracené erekce. Používáním pumpy můžete trénovat Vaši výdrž a tím si zlepšit Váš milostný život.

Jak používat pumpy pro ženy a pro muže

Pro ženy: Pracuje obdobně jako vakuová pumpa pro muže, průhledný zvon se nasadí na zevní genitál ženy a začne se odsávat vzduch. Následkem toho dochází překrvením a zduřením stydkých pysků a klitorisu do neuvěřitelné velikosti a tím se celá tato oblast stane citlivější pro ženu i pro muže.

Pro muže: Vakuové pumpy mají v zásadě dva účely použití:

  1. Bezprostřední příprava pro pohlavní styk - pro ideální funkčnost je zapotřebí použití erekčního kroužku, který se nejprve nasadí, poté se penis pomaže lubrikantem a vloží do vakuové pumpy. Poté stačí již jen pumpovat až do dosažení požadované erekce. Po uvolnění ventilu, regulujícího podtlak a sundání vakuové pumpy erekční kroužek brání odtoku krve z houbovitých tělísek penisu a dosažená erekce je mnohem větší a trvalejší.
  2. Léčebný účel - viz výše, avšak bez použití erekčního kroužku. Po uvolnění ventilu a vniknutí vzduchu (čímž dojde i k částečnému ochabnutí erekce) se ventil opět uzavře a začne se pumpovat nanovo. Tento cyklus se opakuje 10x - 15x každý den po dobu cca 3 týdnů. Tato procedura má vynikající vliv na erektivní schopnost penisu u osob, jejichž žilní řečiště je zneprůchodněno vlivem životního stylu.
Právě DNES jsem pro vás připravila:
7 nejlepších vakuových pump
(osobně doporučuji)

Použití: Vsuňte penis do těla erektoru tak, aby byl kořen penisu neprodyšně obepínán pružnou manžetou, kterou je opatřeno hrdlo erektoru. Pro úplné utěsnění je vhodné použít lubrikační gel. Pomocí balónku/pístu/tlakovací pistole vytvořte uvnitř erektoru takový podtlak, který Vám nebude způsobovat bolest. Zmírnění nebo okamžité vyrovnání tlaku je možné povolením jistícího ventilku.