Stimulátory na klitoris pro Ženy, Masturbátory na poštěváček

Už mnoho světových výzkumů potvrdilo, že téměř 70 procent žen potřebuje k vyvrcholení dráždění klitorisu. Šikovné prsty sice dokážou hodně, ale zázraky na rozdíl do stimulátorů pro ženy neumí. Tyto výrobky totiž byly navrženy opravdovými znalci erotiky tak, aby dráždily všechna citlivá místa, která se na těle dam nacházejí. Tedy nejen klitoris, ale i prsa, zejména pak bradavky.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
9 nejoblíbenějších vibrátorů na klitoris
(osobně doporučuji)

Mnoho mužů, kteří brouzdají na stránkách sexshopu a hledají vhodný dárek pro své drahé polovičky, vybírají podle vlastních představ. Co to znamená? Hledají pěkný přiměřeně velký nebo skutečně velký penis. Shánějí dráždidla, která by jejich milé dokonale připravila. Většina z nich se však přitom nevžije do role ženy. Ne, že by nechtěli, ale je to pro ně velmi těžké. A proto jsme se, milí pánové, rozhodli vám trochu pomoci. A vám, dámy, dodat špetku inspirace a dokázat, že stimulátory mohou být stejně estetickou a módní záležitostí jako třeba šperky.

Vybírejte stimulátor na klitoris podle vzhledu a tvaru

Tzv. IN jsou totiž designové záležitosti - tvary vibrátorů a dráždidel, která na první pohled ani nepřipomínají erotickou pomůcku. Stimulátor klitorisu může mít klidně podobu dámské rtěnky a lze ho nosit v kabelce, aniž by kdokoli poznal, k čemu skutečně slouží. A pak jsou tu stimulátory v podobě různých zvířat, mušlí, motýlků a dalších rozličně pokroucených tvarů. Stimulátory na poštěváček mají obvykle poloviční velikost oproti vibrátoru.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
9 nejoblíbenějších vibrátorů na klitoris
(osobně doporučuji)

Stimulátory na bradavky a prsa

Pro ženy citlivé na prsou jsou vhodné přísavky na bradavky. Nekonečnou slast mohou přinést simulátory orálního sexu pro ženy nebo postrojky vybavené penisem, které lze upevnit přímo do klína. Určitě je vám už jasné, že stimulátory mají široké možnosti využití, a to jak při soukromých erotických hrátkách každé ženy, tak i ve spolupráci s partnerem. Při nákupu stimulátorů pro dámy určitě nezapomeňte na čistící desinfekční prostředky.

Poševní prostředí je velmi náchylné na jakoukoli infekci, a proto je údržba produktů určitých k dráždění ženských genitálií velmi důležitá. Stejně tak důležité jsou lubrikační gely pro příjemnou stimulaci. Nabízené výrobky lze využít na všechny typy erotických pomůcek.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
9 nejoblíbenějších vibrátorů na klitoris
(osobně doporučuji)

Dráždidla na klitoris a stimulátory na poštěváček

Klitoris je malý sexuální orgán, který dostaly do vínku ženy. Stimulací tohoto místa mohou ženy dosáhnout sexuálního vzrušení, či dokonce orgasmu. Erotické pomůcky určené přímo pro dráždění klitorisu (jinak řečeno poštěváčku) najdete v této kategorii. Mezi nejpoužívanější dráždidla na klitoris patří například vibrační motýlci, speciální návleky na prsty, či vibrační dráždidla. Ke stimulaci klitorisu, lze dále použít i jakýkoliv jiný vibrátor.