Přírodní afrodiziaka pro Ženy i Muže - Nejlepší i Nejlevnější

Určitě mnohý z vás už se někdy ve svém životě setkal s tímto slovem. Afrodiziaka nepředstavují nic hmatatelného, ale jsou důležitou součástí života každého z nás – tedy nejen nás lidí, ale i ostatních živočichů na planetě Zemi. Mají opravdu velký vliv na volbu našeho sexuálního partnera. V současné době jsou již afrodiziaka a jejich vlastnosti dobře známy.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
2 afrodiziaka, která opravdu fungují
(osobně doporučuji)

Název feromony (afrodiziaka) pochází z řeckého pherein (přenášet) a hormon (stimulovat). Afrodiziaka jsou chemické látky, které vylučuje jedinec a tyto látky přijímá druhý jedinec opačného pohlaví. Jsou tedy určitý osobitý druh vůně našeho těla, kterou vylučují naše potní žlázy v kůži, a to nejčastěji v podpaží, pod ušima, kolem prsních bradavek a pohlavních orgánů.

Kromě potu jsou obsaženy také v moči či ve slinách. Vylučovány jsou v reakci na emocionální stav. Přímo čichem afrodiziaka ale nevnímáme. Vnímáme je tzv. Jacobsonovým orgánem. Ten se nachází v nosu poblíž nosní přepážky a má tvar trubičky. Jakmile je tedy Jacobsonův orgán zachytí, předá signál do hypotalamu. Tam je regulováno sexuální chování. Kromě toho nám však feromony sdělují i jiné emoce např. strach, neklid či agresivitu.

Afrodiziaka jsou tedy naším tělem vnímány a my o tom vlastně nemáme ani ponětí.

Umělé a přírodní afrodiziaka

V současném světě plném různých pachů a vůní jsou často afrodiziaka potlačeny. Proto samotní výrobci neváhali a začali vyrábět parfémy s jejich obsahem pro muže i ženy. Vůně jsou vyrobeny v laboratořích a až 20x silněji přerazí přirozené feromony, které produkuje naše tělo. Tyto parfémy vám pomohou vylepšit váš sexuální život a přitažlivost, ať už ve vašem současném vztahu nebo třeba i pomohou najít toho pravého či pravou.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
2 afrodiziaka, která opravdu fungují
(osobně doporučuji)

Existují potraviny (ovoce, zelenina), které dokáží tvorbu afrodiziak podpořit. Jejich účinek je ovšem natolik malý, že jej dokážeme změřit jen v laboratorních podmínkách. Ve skutečném světě žádný rozdíl není patrný. Rovněž existují tzv. přírodní afrodiziaka. Tyto přírodní afrodiziaka ovšem fungují na jiné bázi. Jen těžko si lze představit, že by žena na základě vůně byla sexuálně přitahována skořicí nebo by chtěla mít sex s kakaovým listem.

Proto jediným rozumným řešením jsou umělé (chemické) afrodiziaka v podobě parfémů. Přírodní afrodiziaka mají příliš malou účinnost.

V jakém složení se nabízejí přírodní a umělá afrodiziaka

Sexuální prožitek může být i několikanásobně vyšší, pokud použijete před stykem afrodiziaka. Jak fungují a v jaké podobě se vlastně dají koupit?

Látkové složení afrodiziak může být různé, stejně jako může být různá také jejich podoba a použití. Běžně se prodávají například kapky, které se aplikují pod jazyk. Velmi dobře známé jsou španělské mušky. Kromě toho se ale prodávají také afrodiziaka s obsahem dalších látek. Příkladem může být afrodiziakum guarana special, které využívá posilňujících účinků guarany, energetizující látky, která má za úkol zvýšit sexuální výdrž. Dávkovat se pak může třikrát denně.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
2 afrodiziaka, která opravdu fungují
(osobně doporučuji)

Afrodiziaka běžně nekoupíte v klasickém obchodě, je třeba zajít nebo se podívat na stránky speciálních sexshopů, které je mohou mít v oddělení kosmetiky. Mohou mít také podobu krémů nebo tablet. Krémy se pak nanášejí běžně na intimní partie, které stimulují a způsobují jejich větší prokrvení.

Jak používat afrodiziaka a feromony

Jak si vybrat feromony a jak je použít? Když si vezmeme samotné výrobce různých lahviček obsahujících podle nich ty zaručené feromony či afrodiziaka, tak zjistíme, že právě oni znají alespoň některé tajemství těchto látek.

Když už si určité feromony vybíráte, tak se určitě nezapomeňte podívat, o jaký druh těchto látek se jedná. Feromony musí být pochopitelně lidské a také musejí odpovídat vašemu pohlaví. Pokud použijete špatné feromony, tak se může dost dobře stát, že přilákáte jedince stejného pohlaví, což zrovna momentálně rozhodně nechcete. Naopak pokud se řadíte mezi homosexuální menšinu, tak může dojít k tomu, že přilákáte osoby jiného pohlaví.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
2 afrodiziaka, která opravdu fungují
(osobně doporučuji)

Co se týká aplikace samotných feromonů, tak ta je naprosto jednoduchá a spočívá v tom, že jednotlivé látky nastříkáte na povrch těla. Nejčastěji se feromony rozpuštěné v různých roztocích potírají na krk a nebo na zápěstí. Klidně si také feromony můžete nastříkat na svrchní oděv, lze tak zvýšit intenzitu jejich působení. Když se zmíníme o době působení těchto látek, tak vězte, že doba trvání jejich účinnosti se pohybuje v závislosti na tom, kdy se daná osoba osprchuje či umyje a nebo, kdy odloží oděv, na nějž byly feromony aplikovány.