Pánské erotické prádlo - Slipy, Boxerky - Erotický Sexshop

Slipy představují jeden z původně méně tradičních druhů pánského spodního prádla. Po dobu své existence však byly schopny natolik zdomácnět a získaly si oblibu u tolika mužů, že v se podstatě jako model spodního prádla staly velkým fenoménem poslední doby. Mluvit bychom měli z hlediska jejich oblíbenosti hlavně o době komunistické, kdy si získaly téměř monopol na nošení. Jsou však slipy také pánské erotické prádlo?

Právě DNES jsem pro vás připravila:
12 erotických prádel (muži i ženy)
(osobně doporučuji)

Slipy se změnily, již nejsou asexuální

Pokud se vydáme do historie, kterou si toto pánské spodní prádlo prošlo, tak bychom měli začít ve 30. letech 20. století. Právě tehdy v podstatě spatřily slipy světlo světa. Jednalo se ovšem především o modely, které měly být z hlediska nošení funkční a o to méně estetické. Na trhu byl pouze jeden typ slipů, které působily velmi asexuálně. Postupem času se však začaly objevovat v obchodech s konfekcí i modely, které v podstatě pomalu ale jistě představovaly pánské erotické prádlo.

Na dnešním trhu se spodním prádlem najdeme velké množství slipů. Vybrat si můžeme i takové slipy, které jsou mnohem méně tradiční představují opravdovou erotickou možnost. Slipy tak často představují pánské erotické prádlo. Když si vezmeme tento typ spodního prádla, tak vězte, že se slipy byly schopny dostat i do takových obchodů, jako je například sexshop. Právě tady se zabydlely netradiční modely tohoto spodního prádla. Jako příklad bychom mohli uvést slipy, které mají na přední straně otvor k tomu, aby jím mohl proklouznout penis, čímž se jeho poloha zvýrazní a muž působí na ženu mnohem erotičtěji.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
12 erotických prádel (muži i ženy)
(osobně doporučuji)

Nejen v sexshopu naleznete také pánské tanga. Ta jsou sice z hlediska nošení poměrně nepraktickým spodním prádlem, ale k tomu, aby pánové rozpoutali vášnivou noc, stačit mohou. Odkrývají totiž celé mužské pozadí. Mnohé ženy si právě zakládají na vypasovaném pánském pozadí.

Moderní boxery, erotické prádlo pro každého muže

Chcete pánské erotické prádlo – pořiďte si boxerky! Boxerky se během mnohaletého vývoje pánského spodního prádla dostaly na přední pozice, jelikož jejich oblíbenost za dobu existence tohoto spodního prádla velmi vzrostla. Poslední dobou se objevují boxerky také jako pánské erotické prádlo.

Kdybychom si měli charakterizovat právě boxerky, tak bychom určitě řekli, že se jedná o takový typ spodního prádla, který se vyznačuje přítomností nohaviček. Mohli bychom si nyní říct, že nohavičky nemusejí být žádným konkrétním ukazatelem na skutečnost, že se jedná o boxerky. Vždyť takové trenýrky také disponují nohavičkami! Na druhou stranu lze a říci, že nohavičky u boxerek se liší od těch trenýrkových hlavně tím, že jsou schopny velmi dobře lemovat tělesné partie. Jinými slovy, jsou poměrně přiléhavé, což se u trenýrek říct nedá. Právě přiléhavost nohaviček se stala tím, co z boxerek činí pánské erotické prádlo.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
12 erotických prádel (muži i ženy)
(osobně doporučuji)

Kdybychom měli jít historie boxerek, tak je třeba říct, že se jedná o poměrně mladé spodní prádlo. Boxery jako takové svým střihem připomínají spíše jakési trenkoslipy. Řekněme, že jsou variací mezi modely trenýrek slipů. Z kategorie boxerek se dají vyčlenit takzvané sexy boxerky. Ty představují již doslova klasické pánské erotické prádlo. Mnohdy nemusíte ani navštívit sexshop a seženete takové kousky tohoto druhu spodního prádla, jimiž ženy doslova přivedete do varu.

Na trhu s erotickým zbožím seženete určitě také děrované boxerky, které obnaží potřebné partie. Velmi zajímavým druhem tohoto spodního prádla se staly boxerky bezešvé. Ty se dají bez problémů sehnat v klasickém obchodě se spodním prádlem.