Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Vkrádá se do vašeho milostného života nudný stereotyp? Nebo chcete dodat sexu jinou příchuť? Přemýšlíte, jak dosáhnout opravdu silného vzrušení a orgasmu, při kterém se vám téměř zastaví dech? Pak vyzkoušejte návleky a násady na penis. Na výběr se nabízí škrtící kroužky, různé manžety, návleky na prst nebo ztopořený penis a mnoho dalších vzrušujících pomůcek.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
9 návleků na penis, které fungují
(osobně doporučuji)

Milostná předehra je základem dobrého sexu. Průzkum jednoho známého vydavatelství časopisů pro dámy i pány před časem prokázal, že bezmála padesát procent mužů se chce dříve, než dojde k vlastnímu pohlavnímu styku se ženou minimálně půlhodiny mazlit a laskat. Zhruba 15 až 30 minut přiznalo 43 procent a méně než čtvrt hodinu osm procent mužů. během předehry jsou právě návleky a násady na prst (nebo penis) naprosto výborným nápadem.

Návleky a násady na prst nebo na penis

Ženy mají přesto pocit, že většina mužů upřednostňuje kratší předehru a často ještě kratší sex. Pepo, volá manželka z ložnice, proč zapínáš ten kazeťák? Chci ti pustit milostnou předehru a já si zatím přečtu noviny, zní jeden z úspěšných vtipů. Zcela logicky se tedy nabízí otázka: proč stavíme milostnou předehru do takto degradující roviny? Možná proto, že pánové už neví, jak ji okořenit a dámy se domnívají, že kreativita by měla být spíše na mužích. Návleky a násady na prsty (nebo penis) jsou však výborným prostředkem, jak z tohoto nudného kolotoče ven.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
9 návleků na penis, které fungují
(osobně doporučuji)

Máte k dispozici desítky různých návleků, násad a dráždidel, s jejich pomocí získá milostná předehra i vlastní sex téměř nadpozemských rozměrů. V nabídce jsou dráždící kroužky, které se navlékají na kořen penisu (někdy i na varlata). Návleky na prst v různém provedení a s různými dráždivými účinky jsou skvělými pomocníky při masturbaci i erotických hrátkách partnerů jakéhokoli pohlaví. Škrtící kroužky se postarají o prodloužení erekce a vibrační kroužky či různé manžety o silné vzrušení pánů i dam při vlastní souloži.

Návleky na penis - prodloužení a zvětšení penisu

Dráždicí návlek na penis je určen ke zpříjemnění intimních chvil a zvětšenému prožitku při samotné souloži s partnerkou. Návlek se jemně roztáhne a nasadí na ochablý penis, tak aby nedošlo k poškození návleku ani k přílišnému přiškrcení penisu. Po ztopoření penisu se návlek anatomicky přizpůsobí jeho tvaru a zabrání tím sklouznutí. Sexshopy nabízí návleky těchto typů: dráždivé návleky na penis, návleky na prsty, či návlek na vibrátor.