Lubrikační gely - Jak je používat, který si koupit, nejlepší

Lubrikační gel by se měl stát běžnou výbavou každého sexuálně aktivního člověka. Bez ohledu na zkušenost partnera, může mít žena každého věku problémy s nedostatečným zvlhčením. Na vině bývají hormonální výkyvy, užívání některých léků, cukrovka a také stres. Při análním sexu za využití erotické pomůcky jako je vibrátor, dildo či anální kolík bývá lubrikační gel pro pohodlný průběh erotických hrátek více než vřele doporučován.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
12 nejlevnějších lubrikačních gelů
(osobně doporučuji)

Mnoho lidí se ještě dnes domnívá, že lubrikační gely jsou určeny jen pro starší páry nebo pro anální sex. To je však velký omyl. Lubrikační gel je nezbytným doplňkem při použití erotických pomůcek. Při pohlavním styku se ve vagině neboli pochvě vytváří přirozená vaginální lubrikace, která je obvyklým znakem vzrušení.

Kdy používat lubrikační gel

Při využití vibrátoru a dalších erotických pomůcek nedochází v takové míře k lubrikaci. Bez použití lubrikačního gelu se uspokojování nemusí stát příjemným a dokonce může dojit k menším poraněním. Lubrikační gel je tedy nezbytnou pomůckou do každé ložnice. Hodí se stejně dobře pro milování ve dvou, jako pro masturbaci.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
12 nejlevnějších lubrikačních gelů
(osobně doporučuji)

Prožitek ze sexu může být díky němu mnohem příjemnější a také dráždivější.

Jak vybrat nejlepší lubrikační gel

Lubrikační gel můžete vybrat i podle druhu. Lubrikanty na vodní bázi nejméně dráždí lidskou pokožku. Olejové jsou nádherně kluzké, ale nehodí se příliš pro milování s kondomem. Silikonové lubrikační gely nezasychají tak rychle jako vodní a sex s nimi může být nekonečně dlouhý. Podle sexuologů jsou nejlepší lubrikační gely bez barvy, chutě a vůně. Ale například při orálním sexu jsou voňavé gely s lahodnou chutí k nezaplacení. Zejména máte-li zábrany pramenící z toho, že ona místa mohu být i při sebe důkladnějším umytí trochu cítit. Lubrikační gely s příchutí a vůní například jahody jsou v tomto ohledu opravdu pomocníkem na pravém místě.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
12 nejlevnějších lubrikačních gelů
(osobně doporučuji)

Speciální lubrikační gely - dráždivé, prokrvující...

Lubrikační gel však můžete používat, i když nemáte s množstvím vaginálního sekretu jakýkoli problém. Některý totiž zlepšuje prokrvení, a tím i citlivost pohlavních orgánů. Slouží tedy nejen ke zvlhčení, ale i k zesílení orgasmu nebo prodloužení rozkoše. K dispozici jsou lubrikační gely dráždivé, afrodiziakální i chladivé. Pokud ženu trápí bolestivý sex i přesto, že používá lubrikační gel, měla by se poradit s lékařem. Příčinou může být vaginální infekce, ale také onemocnění jako endometrióza, cysty vaječníků či velké děložní myomy.

V kategorii lubrikační gely můžete zakoupit klasické gely určené pro zvlhčení vagíny i análních otvorů, gely se speciálním vonným aroma i příjemnou chutí, gely s mírně znecitlivujícím účinkem, které částečně prodlužují samotnou soulož, gely na čistě přírodní bázi i gely s hypoalergení složkou, které si dokáží poradit i s řadou poševních bakterií, gely masážní i dráždivé. Zjednodušeně řečeno širokou škálu gelů všech typů a použití vhodné pro muže i ženy i všechny druhy erotických pomůcek a hraček.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
12 nejlevnějších lubrikačních gelů
(osobně doporučuji)

Lubrikační gely - lubrikanty jsou přípravky, které svým složením snižují tření a umožňují tak lépe si užít sex. Tyto gely mají několik provedení. Může se jednat o gely založené na vodní, či silikonové bázi. Každý z těchto typů má své určité použití (některé erotické pomůcky mohou například negativně reagovat na silikonové oleje apod.). V nabídce gelů najdete jak klasické lubrikanty, tak dezinfekční spreje.