JimmyJane - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Lidská sexualita je stejně originální a složitá jako otisk prstu, tvrdí lidé z americké společnosti JimmyJane. Nejde v ní jen o fyzickou přitažlivost a prožitek pohlavního styku. Do značné míry závisí také na psychice a intelektu. Stejně jako v oblečení, není ani v oblasti erotických pomůcek možné diktovat tvary a funkce. Naopak – záleží na gustu každého z vás.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
3 nejoblíbenější JimmyJane pomůcky
(osobně doporučuji)

Ať už jde o vibrátor, masážní stimulátory či erotické vzrušující doplňky musí poskytovat prostor k vlastní interpretaci jejich použití.

U erotických pomůcek je design hodnocen naprosto stejně jako třeba u automobilů, mobilních telefonů nebo oděvů. Přesně to pochopil absolvent průmyslového designu z Pratt Institute Ethan Imboden a založil v roce 2003 Jimmyjane. „Výrobky, které slouží k projevům naší sexuality, by měly být krásné,“ tvrdí generální ředitel na oficiálních stránkách společnosti a dodává: „Je k tomu hned několik důvodů – je to zábava, která je nesmírně důležitá pro naše zdraví a štěstí. A navíc – velmi rád zkoumám lidské hranice, včetně té vlastní.“

JimmyJane nabízí výrobky, z nichž si vybere každý náročný zákazník. K mání je vše – od dekadentní masážní svíčky přes oleje a masážní stimulátory až vibrátoru z 24 karátového zlata.