GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Dilda a vibrátory jako umělecká díla? Proč ne! GlassVibrations nabízí estetické erotické pomůcky z kvalitního borosilikátového skla. Každý kus je ručně vyrobený originál, nádherný erotický doplněk, který nabízí dosud nepoznané zážitky v masturbaci i milování v páru. Pokud by vás napadlo: „A co když se skleněné dildo nebo vibrátor rozbije přímo uvnitř těch nejintimnějších míst?“, ničeho se nebojte. Borosilikátové sklo se využívá v protipožární ochraně, vydrží i ty nejdivočejší sexuální hrátky.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
7 nej-pomůcek od GlassVibrations
(osobně doporučuji)

Jen málokdo tuší, že poklidná obec Niederzier v Severním Porýní – Vestfálsku skrývá malý podnik s velkým věhlasem. Když Sylke Dresbach navrhla v roce 2005 první skleněné dildo, nemohla tušit, co její absolutně neuvěřitelný nápad způsobí. Dnes mají její zaměstnanci plné ruce práce – zásobují esteticky náročné zákazníky nejen v Německu a České republice, ale také ve Francii, Švýcarsku, Rakousku a Velké Británii. Své prodejce si společnost GlassVibrations přísně vybírá a devadesát procent svých originálních erotických uměleckých děl prodává v maloobchodní síti sama.

V nabídce GlassVibration si můžete vybrat mezi luxusními stříbrnými hračkami, vroubkovanými barevnými vibrátory a dildy či realistickými napodobeninami ovoce pro použití ve vagíně. I na anální sex však německá firma myslí – a ubezpečujeme vás, také tato dilda jsou prostě nádherná.