FunFactory - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

„Zamilovala jsem se do hraček Fun Factory. Nadchly mě promyšleným tvarem a kvalitou,“ píše jedna recenzentka vibrátorů německého výrobce erotických pomůcek. Ve dvou větách potvrzuje správnost firemního sloganu „miluj sebe!" Ten vyjadřuje zásadu, že jen ten, kdo má rád sám sebe, může rozdávat lásku jiným. Vibrátory, dilda, venušiny kuličky, erekční kroužky v podání Fun Factory nejsou tedy pouhou erotickou pomůckou, ale i estetickým doplňkem každého člověka, který si chce užívat života.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
7 nejlepších vibrátorů od FunFactory
(osobně doporučuji)

Kdo někdy použil nebo alespoň viděl erotické hračky Fun Factory ví, že se od jiných diametrálně odlišují. Nejsou jen funkční. Nejsou pouze kvalitní. Jsou výrazem vkusu a estetického cítění. Každý si může vybrat takový tvar a barvu, který se hodí k jeho osobnosti či momentální náladě.

Inspirací k založení společnosti v roce 1996 byla stížnost prodejce erotického zboží na to, že existuje velmi málo erotických výrobků, které by vycházely ze skutečných potřeb žen. První návrhy produktů vznikaly na kuchyňském stole zakladatelů z dětské modelíny a hravost je dosud neopustila. Díky svému veselému designu bourají výrobky Fun Factory předsudky a zábrany, běžně některé lidi od erotických hraček odrazují. Produkty Fun Factory jsou vyráběny z certifikovaného lékařského silikonu, který nezpůsobuje alergie, je odolný a dobře se čistí.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
7 nejlepších vibrátorů od FunFactory
(osobně doporučuji)

Pro „fajnšmekry“ i milovníky exkluzivních a ojedinělých výrobků nyní přinášíme zajímavé zpestření i do jejich ložnice nebo i jiných míst, kde se oddávají svým sexuálním hrátkám. S erotickými pomůckami v zajímavém, veselém a hravém designu totiž přichází značka Fun Factory. V sortimentu této značky můžete vybírat vibrátory a dráždítka v exkluzivních designech, v zajímavých barevných provedeních i ojedinělých tvarech, které mohou zpestřit jakékoli sexuální aktivity.