Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Hudba probouzí emoce a rozechvívá i ty nejhlubší tóny vášně. Možná proto se o ní říká, že je kořením milování. Inspiruje, dráždí, provokuje a formuje touhy. Erotické pomůcky německého výrobce Close2you však dokážou totéž. Fungují tak, jako by je hudba sama utvářela. Probouzejí smyslnost a dovolí, abyste s nimi pluli na vlnách souznění až do velkolepého finále.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
11 nejlevnějších vibrátorů (od 129 Kč)
(osobně doporučuji)

Tvary i funkčnost vibrátorů a Venušiných kuliček Close2you jsou inspirovány hudebními směry i žánry. Dohromady pak tvoří jeden harmonický celek, díky němuž můžete dospět až na erotický Olymp. Tvary vibrátorů přesně odpovídají potřebám žen i mužů v jedinečných okamžicích jejich životů. Budou vás provázet milováním jako symfonie plná zvratů, uklidnění a bouří. Budou něžné a lyrické podobně jako opus či sloučí několik tónů do jednoho dráždivého a intenzivního prožitku zakončeného orgasmem. Erotické hračky Close2you vás budou hýčkat, unášet v nádherných melodiích a přitom díky svému důmyslnému designu budou útočit na váš bod G. A věřte, že to dokážou stejně dobře ve vagíně jako v análním otvoru.

Spojení hudby a pomůcek k sexuálnímu potěšení značky Close2you není přitom vůbec náhodné. Prostřednictvím vášně totiž hovoří stejným jazykem. Stimuluje myšlenky, prožitky a dovádí je k dokonalosti. Design není jen diskrétní a na první pohled příjemný, je i nanejvýš účelný. Výrobky, ať už jde o vibrátory nebo o Venušiny kuličky, jsou vodě-odolné včetně bateriového prostoru. Není tedy problém je použít třeba ve sprše a prožít skvělý mokrý orgasmus. Vše je doplněno nabídkou lubrikantu vyrobeného pouze z přírodních ingrediencí a vitaminů prospěšných sliznicím a pokožce intimních partií.