Bloodplay - Sex a masturbace spojená s krví a krvácením

Do krvavých praktik (bloodplay) patří mnoho praktik a například i bičování do krve a další sex či masturbace spojené s krví. Jako takové je však tato praktika pro rychlý a víceméně bezbolestný zisk krve nevhodná. Ran musí být nemálo, musí být velice razantní a konané předmětem, který kůži protrhne. Na to je vhodná ratanová rákoska, velice pružný proutek (popřípadě kovový), či bič, který sviští nadzvukovou rychlostí. Ten však nepatří do rukou lidem, kteří s ním zacházet neumí a naučit se ho ovládat není nejjednodušší.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
7 nejlepších extrémních pomůcek
(osobně doporučuji)

Tímto způsobem protržené místo bude navíc roztřepené, bude se dlouho a bolestivě hojit a nezůstane bez trvalých následků. Při bičování je tedy běžnějším fetišem ani ne tak tekoucí krev, jako podlitiny, které na těle mohou zůstat i několik týdnů a nedávají zapomenout na scénku.

Dále do hrátek s krví patří fascinace menstruací. Tomu se však příliš věnovat nebudu, neboť tomu moc nerozumím a proto doufám, že mne poučíte a do komentářů přidáte své názory a tipy.

Fascinace menstruací a další bloodplay

Mohu k tomu říci jen to, že krom fascinace a sbírání krví zašpiněných věcí (vložky, tampóny, kalhotky..), je nejčastější sání krve od zdroje. Krev takto můžeme pochopitelně získávat jen od ženy a vzhledem k tomu, že při menstruaci je mnoho žen podrážděných a není jim fyzicky dobře, je potřeba ženu správně naladit. Na druhou stranu kvůli krvi nemusíme tělo své oběti nijak zraňovat, neboť krev prostě teče. Jedná se tak o bezbolestnou variantu bloodplay.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
7 nejlepších extrémních pomůcek
(osobně doporučuji)

Avšak tady pozor! Hygiena a bezpečnost byla u výše zmíněných praktiky vysoce důležitá, ale zde je ještě důležitější. Budete-li se ženy dotýkat prsty a rukou, musíte být čistě umytí, neboť by mohlo dojít k přenosu bakterií a posléze nepříjemné infekci. To stejné platí o ústech, jestli jimi chcete krev sát přímo. Ženská vagína je náchylná k infekcím a v těchto dnech je mnohem více zranitelnější, neboť je vlastně zcela otevřena. A i ten, kdo krev takto přijímá, musí si dávat bacha: menstruační krev je čistá víceméně jen v prvním dni, v těch zbylých se ven vyplavují všechny možné nečistoty a odumřelé částečky a to je vskutku rejdiště všech mikrobů.

Podělte se o zkušenosti s bloodplay a bloodfetish

Článek píši proto, že pro mne osobně krev není fetišem. Bohužel však jsem nikde české články věnující se této problematice nenalezla, ba dokonce na diskusních fórech jsem se setkala jen s nechutí (to v tom kladném případě), přes odpor po téměř zatracení. Přitom myslím, že tento fetiš nebude zas tak neobvyklý. Doufám tedy, že vám rady budou k něčemu a ráda budu i za veškeré reakce dalších lidí, které zajímá bloodplay a bloodfetish.