Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Živé hračky – i tak by se daly charakterizovat erotické pomůcky Big Teaze Toys. Vy si hrajete s nimi a ony zase s vámi, a to navýsost příjemně. Své výrobky začala společnost nabízet v roce 2001. Chtěla ukázat, že i v oblasti sexu je místo pro veselé věci.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
12 nejlepších vibrátorů (od 129 Kč)
(osobně doporučuji)

Duckie byl navržen jako hříčka, vtipný erotický masér, který může nenápadně stát u vašeho lůžka, plavat s vámi v bazénu nebo vám zpříjemnit chvíle ve vaně. Teprve později přišly na řadu umělecká díla – elegantní vibrátory a dilda z chirurgické oceli značky Big Teaze Toys.

Erotické pomůcky a vibrátory Big Teaze Toys

Úspěch zvířátek s nebývalými schopnostmi dráždit na těch nejintimnějších místech byl obrovský. Společnost Big Teaze Toys jich v současnosti vyrábí celou řadu – kromě kachničky (Duckie) si můžete vybrat třeba rybičku (I Rub My Fish), tučňáka (I Rub My Penguin). A pokud nechcete zvířátko, může se o masáž postarat například i vibrující kopretina (Flower Power). Možností je prostě mnoho. Erotické výrobky Big Teaze Toys získaly řadu ocenění a chválu uživatelů i médií po celém světě.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
12 nejlepších vibrátorů (od 129 Kč)
(osobně doporučuji)

Big Teaze Toys nabízí i příjemné kvalitní vibrátory. A především – speciálně tvarovaná dilda z kvalitní chirurgické oceli, která se skvěle přizpůsobuje teplotě lidského těla. Rukojeť potažená silikonem zajišťuje pak výbornou manipulaci. Jde o designové kousky, které vlastní skutečně málokdo.