Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

O análním sexu se často mluví jako o něčem tajemném. Avšak přiznejme si - pěkné zadečky vzrušují mnoho mužů i žen. A právě proto jsou veškerá tabu ve spojení s tím, že konečník přece slouží k něčemu jinému, zbytečná. Anální kuličky, dráždila či kolíky a dilda se totiž mohou stát zdrojem nádherných erotických hrátek.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
12 nej-análních pomůcek (vibrátory...)
(osobně doporučuji)

Ptáte se, co v zadečku může být tak citlivé, aby to mohlo rozproudit tak silné vlny vzrušení? Je to svěrač, kruhový sval s vysokým počtem nervových zakončení, který je navíc často erotogenní zónou. Když uvážíte sousedství konečníku s genitáliemi, které je možné z jeho vnitřku stimulovat, budete určitě souhlasit, že anální sex má opravdu co nabídnout. Novodobé erotické pomůcky vynikají nejen dokonalou přizpůsobivostí, ale i originálním designem. Vyzkoušejte klasiku jako anální kuličky či dráždidla, avšak z moderních příjemných materiálů. Anebo popusťte uzdu fantazii a sáhněte po promyšlených análních kolících a dildech s proměnlivým tvarem.

Jak používat anální pomůcky a které si vybrat

Pro zvýšení vašich prožitků při análním sexu byste měli počítat s několika fakty: Na rozdíl od vagíny není konečník stavěný na proniknutí zvenčí, chybí mu přirozená lubrikace a svěrač reflexivně vytlačuje ven vše, cokoli jím proniká. Všechny nesnáze lze však dobře překonat. Suchost spravíte intenzivním mazáním lubrikačním gelem.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
12 nej-análních pomůcek (vibrátory...)
(osobně doporučuji)

Svěrač je pak potřeba vytrénovat. Zpočátku se připravte na to, že prst s navlečeným análním dráždidlem nebo erotická pomůcka budou svěračem automaticky vypuzovány. Nedejte si tím však odradit. Průnik předmětu s průměrem 3 až 4 centimetry lze obvykle natrénovat za několik dnů. A když už jste vevnitř, můžete začít s drážděním pohlavních orgánů. To se liší podle pohlaví. U žen se prostřednictvím konečníku třou o sebe stěny vagíny. U mužů jde pak o jediný způsob, jak přímo dráždit prostatu.

Nejoblíbenější jsou anální kolíky

V kategorii anální kolíky můžete vybírat ze široké škály výrobků vhodných pro muže i ženy. Nabídka této kategorie je pro přehlednost rozdělena do několika podkategorií. Vybírat tak v sekcích anální hygiena, kolíky bez vibrační a s vibrací a kolíky nafukovací. V těchto kategoriích pak můžete zakoupit anální kolíky z příjemných nejčastěji latexových a gelových materiálů, kolíky s vibrací nebo bez, anální korále, nafukovací kolíky a vibrátory nebo přípravky určené pro anální hygienu jako jsou anální vyplachovače a spreje.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
12 nej-análních pomůcek (vibrátory...)
(osobně doporučuji)

V nabídce naleznete v neposlední řadě i vibrátory určené k uvolňování análního svěrače. V každém případě je nutné mít jiné vibrátory pro vagínu a jiné pro anál. Nejen kvůli čistotě, ale i tvaru. Anální vibrátory jsou na konci rozšířené nebo zde mají zarážku (ve tvaru mužských koulí). Díky tomu vibrátor nemůže zajet celý dovnitř a vy jej nebudete muset složitě vytahovat ven.

Čistota a bezpečí především

Jako anální sex se rozumí praktikám, které stimulují, dráždí či pronikají do análního otvoru - anusu. Tyto praktiky mají sice svá rizika (ať zdravotní, či morální), ale velký počet lidí si pomocí nich zlepšuje, či zatraktivňuje sexuální život. Pro anální sex jsou na trhu k dispozici speciální anální pomůcky, které jsou uzpůsobeny k pronikání, uvolňování a dráždění otvoru. Tyto pomůcky mohou být opatřeny i vibracemi. Pro anální styk doporučuji používat výhradně silikonové lubrikační gely, které jsou díky své maximální kluznosti pro tyto praktiky naprosto ideální.

Čistota je pravděpodobně jedna z hlavních brzd. Každá žena má v sobě velmi silné zábrany a velký strach, aby nedošlo k nějakému trapnému znečištění. Je těžké si představit, že úplná začátečnice si s radostí udělá klystýr (mimochodem ženy, které milují anální sex si jej později s radostí dělají). Proto je potřeba takovou první akci mírně naplánovat dopředu. Kvalitní anální gel - je myšlen originální gel pro anální sex.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
12 nej-análních pomůcek (vibrátory...)
(osobně doporučuji)

Tyto gely jsou více kluzké, obsahují větší množství parfémů a hlavně obsahují i desinfekci. Celý zadeček je prostor, který je doslova zamořen bakteriemi a na druhou stranu je velmi lehce zranitelný.

Vždy tedy používejte pouze anální pomůcky, které jsou k análnímu sexu nebo masturbaci určeny - jinak hrozí jejich uvíznutí. A rovněž i vyberte lubrikační gel, který má vyšší kluzkost a obsahuje případně i antibakteriální složky.