Afrodiziaka pro Ženy a Muže, které opravdu fungují (zkušenosti)

Když se muž dvoří ženě, obvykle začne tím, že ji pozve na večeři, nebo alespoň na kafe. A žena se zase pěkně navoní. Není to náhoda, hluboko v našem podvědomí máme totiž sex pevně spojen s chuťovými a čichovými vjemy. Jsou důležité nejen při navazování vztahu, ale i vlastním pohlavním styku. Oba smysly podporují afrodiziaka, látky pro povzbuzení sexuální touhy a u mužů též potence.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
2 afrodiziaka, která opravdu fungují
(osobně doporučuji)

Název afrodiziaka pochází z řečtiny a je odvozen od jména bohyně lásky Afrodité. A dělají jí opravdu čest. Zlepšují milostnou atmosféru, povzbuzují libido a znásobují rozkoš. Některé působí prostřednictvím mozku a stimulují tvorbu hormonů odpovědných za sexuální vzrušení, jiné zvyšují prokrvení (vazodilataci) v oblasti malé pánve.

Můžete vyzkoušet slabší přírodní afrodiziaka

Jenže. Co vše je vlastně afrodiziakum? Říká se, že láska prochází žaludkem, a proto jsou kuchyně na celém světě plny ingrediencí povzbuzujících erotické cítění. Zkuste při vaření využít například zázvor, vanilku či pálivé koření. Anebo šafrán, kardamon, jalovec či fenykl. Možností je mnoho, ale upřímně - dávky, které při přípravě pokrmů používáme, asi samy o obě nestačí.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
2 afrodiziaka, která opravdu fungují
(osobně doporučuji)

A proto jsou k dispozici nejrůznější tablety kapky, gely a masti.

Afrodiziaka s 20x vyšší koncentrací, která fungují

Možná jste se už setkali s někým, kdo vám byl sympatický už jen svou vůní. A proto slaví tolik úspěchů parfémy s feromony. Jsou to látky, které slouží ke komunikaci mezi živočichy prostřednictvím čichu. Jednou z jejich důležitých rolí je nalákání sexuálního partnera. To platí ve stejné míře u zvířat i u lidí. Díky feromonům tedy získá váš sexuální život úplně nový rozměr. Můžete si je nastříkat na krk, paže nebo jinou část těla. Působí téměř okamžitě.

Sexshopy Vám nabízejí afrodisiaka sloužící k vylepšení sexuálního života – konkrétně k povzbuzení libida a sexuálního vzrušení. Jako přípravky pro vylepšení libida se používají různé přírodní i umělé preparáty, které jsou podávány například v kapslích, krémech či, sprejích. Mužské a ženské tělo reaguje na jiná afrodisiaka, takže pro jednotlivá pohlaví se nabízejí různé preparáty s jiným složením. Mezi nejznámější afrodisiaka na trhu patří například španělské mušky, feromonové spreje, či umělá nebo přírodní afrodiziaka.

Právě DNES jsem pro vás připravila:
2 afrodiziaka, která opravdu fungují
(osobně doporučuji)

Afrodisiaka slouží jako povzbuzující prostředky pro posílení sexuální touhy a vzrušivosti, ke zvýšení sexuální rozkoše.Afrodisiaka jsou ve formě kapek, krému nebo tablet a s jejich pomocí dosáhne váš sexuální život nové dimenze.